Sēklas un stādi, visā Latvijā

Drukāt

Zaļais dārzs, SIA

Ūdens 45, Daugavpils, LV-5415
labiekārtošana, ainavu dizains, apzaļumošana, ainavu dizaina projekts, ekspress projekts, zālāja izveide, koku un Stādi Daugavpilī, laukumu bruģēšana Daugavpilī, bruģēšanas darbi Daugavpilī, konsultācijas apzaļumošanas

Blomi, individuālais darbs

"Blomi" , Inčukalna novads LV-2136
Zemenes, zemeņu pārdošana, zemeņu stādi , zemeņu stādu pārdošana, zemeņu pašlasīšana, zemeņu tirdzniecība

Plants4you.lv, Stādaudzētava

"Oši", Auru p., Dobeles n., LV-3701
Nokarenās pelargoniju stādi . Indikatoršķīdums augsnes PH noteikšanai.

Latvijas valsts mežu vēstniecība, informācijas centrs

Vaiņodes 1, Rīga, LV-1004
Apraksts: LVM "Sēklas un stādi" direktors Guntis Grandāns ar lepnumu stāsta: "Jaunizveidotā vēstniecība ir piepildījums sen lolotajai uzņēmuma iecerei radīt vietu Rīgā, kurā satikties dabas mīļotājiem ar visdažādākajām interesēm un vajadzībām: gan tiem, kas vēlēsies iegādāties stādus un saņemt zinošu ekspertu konsultāciju par dārza un mežsaimniecības jautājumiem, gan tiem, kas meklē gaumīgus dabas materiālu dizaina priekšmetus un unikālas dāvanas. Vēstniecībā gaidīsim arī tos, kurus interesē atpūtas iespējas Latvijas valsts mežos, lai sniegtu izsmeļošu informāciju un iespēju iegādāties dāvanu kartes iecienīto vietu apmeklējumam."

Stādu placis Valmiera

"Šalkas", Kocēnu pagasts, Valmieras nov. LV-4220
Apraksts: Plašā klāstā piedāvājam dekoratīvo stādu un dārza dekoru tirdzniecību. Esiet laipni gaidīti ciemos!

M Dārzi, SIA, Dārza centrs

"Upmalas", Kandavas p., Tukuma n., LV-3120
Apraksts:

SIA ”M Dārzi” uzsākusi savu darbību 2005. gada pavasarī. Uzņēmuma dibinātājs un projektu vadītājs ir Ģirts Kreceris. Interese par vides labiekārtošanu dzimusi un darba pieredze veidojusies, strādājot Amerikā - Minesotas un Floridas štatā, un, atgriežoties dzimtenē, tika dibināts savs uzņēmums. Viņa aizrautīgā interese par vides pielāgošanas iespējām kvalitatīvākai un skaistākai dzīvei ļāvusi uzņēmuma komandai vienmēr būt soli priekšā klienta vēlmēm, ieviest jaunus pakalpojumus un kļūt par uzticamu partneri. Klientu vidū ir privātmāju īpašnieki, valsts un pašvaldību iestādes.

ZS Skāduļi, stādaudzētava

"Skāduļi", Siguldas p., Siguldas n., LV-2150
Apraksts: Z/S Skaduļi: augstvērtīgi, ražīgi un izturīgi Siguldā audzēti vīnogu stādi. Vīnogu stādi, vīnogu stādu audzēšana. Konsultācijas vīnogu stādu audzēšanā. Aktinīdiju stādi, konsultācijas aktinīdiju stādu audzēšanā.

Stādaudzētava Heimanis, ZS Gulbji

Pūre, Pūres p., Tukuma n., LV-3124
Ābeles, bumbieris, ķirši, plūmes, krūmmellenes, upenes, jāņogas, zemenes, Pūre, stādi , avenes, kazenes
ZL.LV iesaka

Bukete, SIA

Liepājas 9, Skrunda, Kuldīgas n., LV-3326
Apraksts: Daudzkrāsainu ziedu sortiments, gaumīgi un pārsteidzoši ziedu pušķi. Ziedoši telpaugi, āra augi. Izvēle dāvanu precēm. Mūsu darbu raksturo: pieredze, kvalitāte un atbildība, pozitīva sadarbība ar ikkatru.

Sindi, SIA, Tirdzniecības centrs

Lēdmane, "Tirdzniecības centrs", Lēdmanes p., Ogres n., LV-5011
Instrumenti. Darbarīki. Būvmateriāli, rūpniecības preces, saimniecības preces, dārza preces, apģērbi, apavi, galantērija, kancelejas preces, rotaļlietas, elektropreces, dāvanas, ziedi, sporta preces, velosipēdi, makšķerēšanas piederumi, motorzāģi, trimmeri, zāles pļāvēji, auto preces, riepas, riepu montāža, sadzīves tehnika,

Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija, AS

Turpinām strādāt klātienē!
Pūre, Abavas 2, Pūres p., Tukuma n., LV-3124
Apraksts: A/S “Pūres” dārzkopības stacija ir uzņēmums, kas nodarbojas ar augļu koku un ogulāju tirdzniecību. Stādus ir iespējams iegādāties - Pūrē, Abavas iela 2, kā arī izbraukuma tirdzniecībās Latvijas lielākajās pilsētās.

Taudejāņi, ZS, Kokaudzētava

Taudejāni, "Taudejāņi", Lendžu p., Rēzeknes n., LV-4604
Apraksts: Pakalpojumu sniegšanas vieta - visa Latvija! Piedāvajam Austrumu izcelsmes egļu stādus (kailsakne).

EasyGreen

Eimuri, "Ailes", Ādažu p., Ādažu n., LV-2164
Apraksts: Paklājzāliens EasyGreen ir rūpīgi audzēta dabīga zāliena velēna, ko ieklāj jūsu dārzā, lai uzreiz iegūtu zaļu, sulīgu un vienmērīgu mauriņu. Paklājzāliens EasyGreen ir ātrākais ceļš uz zaļu, vienmērīgu un biezu zālienu dārzā. Paklājzāliens – un viss ir pabeigts. EasyGreen ražo un piegādā paklājzālienu. Vairākus paklājzāliena veidus dažādām vajadzībām un pielietojumiem. Mājas lapā var atrast informāciju par produktiem, ieklāšanas pamācības un atrast partnerus, kas var veikt ieklāšanu.

Latvijas valsts meži, AS, LVM Sēklas un stādi, Kalsnavas arborētums

"Slodas", Kalsnavas p., Madonas n., LV-4860
Apraksts: Kalsnavas arborētums – lielākā dekoratīvo koku un krūmu kolekcija Latvijas A-daļā. Kalsnavas arborētums šogad atzīmē 38 gadu jubileju. Ir apskatāms, kā ziemas mēnešos zied burvju lazda. Latvijā lielākā egļu kolekcija un lielākā kokaugu kolekcija Austrumlatvijā. Kolekcija apskatāma no agra pavasara līdz vēlam rudenim. Par ikgadēju tradīciju ir kļuvuši Peoniju svētki Kalsnavas arborētumā, kas šogad norisināsies jau sesto reizi. Lūgums ekskursijas pieteikt savlaicīgi!

Sprogas, ZS

"Sprogas", Jaunalūksnes p., Alūksnes n., LV-4301
Apraksts:

ZS "Sprogas" ir dārzkopības uzņēmums ar vairāk nekā piecdesmit gadu pieredzi stādu audzēšanā un augļkopības jomā. Šobrīd esam viens no vadošajiem uzņēmumiem vasaras puķu stādu un augļu koku stādu audzēšanā. Stādaudzētavā audzētie puķu stādi rotā vairāku pilsētu apstādījumus, kā arī lielāko tirdzniecības centru puķu dobes Rīgā un privātdārzos gan Latvijā, gan Igaunijā.

Aiva X, SIA, Stādaudzētava Limbažos

Rīgas 40, Limbaži, Limbažu n., LV-4001
Apraksts: Piedāvājam plašā klāstā skaistus un kvalitatīvus stādus. Apzaļumošanu Vidzemē.
ZL.LV iesaka

Cieceres ūdensrozes, SIA

Krasta 14, Brocēni, Saldus n., LV-3851
Apraksts:

Cieceres ūdensrozes – profesionāli dārznieka pakalpojumi. Sertificēta dārzniece, Solveiga Dzene - dārzu ierīkošana, ainavu veidošana, apzaļumošanas darbi Kurzemē un visā Latvijā.

EI DĀRZI Olaines kokaudzētava

Turpinām strādāt klātienē!
Brankas, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3042
Apraksts:

Mūsu devīze: Tikai Latvijā audzēts!

Patlaban veiksmīgi izdodas apvienot dekoratīvo stādu audzēšanu, Ziemassvētku eglīšu audzēšanu un kārklu vicu audzēšanu dzīvo žogu veidošanai. Šobrīd sortimentā ir vairāk nekā 700 dažādas formas un krāsu gammas skuju un lapu koki, dekoratīvie krūmi, stādi dzīvžogiem un vienkārši priekam. Esam paplašinājuši darbības virzienus - veicam dārzu ierīkošanas, apzaļumošanas un kopšanas darbus.

Jānis Uzulnieks, rožu stādu audzētava Rīgā

Rudbāržu 10, Rīga, LV-1002
Apraksts: ROŽU STĀDI, pieredze rožu audzēšanā un potēšanā daudzu gadu garumā. Ārkārtīgi liela šķirņu daudzveidība, kas jau uzskatāma par nopietnu rožu kolekciju. Piedāvājumā arī augļkoki, ogulāji, vīnogas, pundurkoki kā arī iespējama ekskursija pa rožu kolekcijas dārzu. Katalogā nav iekļautas visas rozes, kas pieejamas nelielos daudzumos - lūgums interesēties personiski. Darba laiks: katru dienu, iepriekš zvanot. Laipni lūdzam!

SIA “Linas Agro” Graudu centrs

"Jaunsalieši", Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5202
Apraksts:

SIA “Linas Agro” ir viens no vadošajiem lauksaimniecības preču – sertificētu sēklu, mēslojuma, augu aizsardzības līdzekļu u.c. produktu, – piegādātājiem Latvijā. Linas Agro nodarbojas arī ar graudu, rapšu sēklu u.c. kultūraugu iepirkšanu, uzglabāšanu (16 graudu pieņemšanas punktos visā Latvijā) un eksportu. Linas Agro sadarbojas ar Latvijā un pasaulē vadošajiem augu aizsardzības līdzekļu, sēklu un minerālmēslu ražotājiem un izplatītājiem, kas garantē augstu produktu kvalitāti.